Contact algemeen Contact algemeen
Mozeskerk:
Noordstraat 4 (Geen postadres)
0113-268423


Telefoonnummers kunt u vinden in de
"Gemeentegids" (Alleen voor leden)


Predikant:
predikant@pknkapellebiezelinge.nl

Scriba:
scriba@pknkapellebiezelinge.nl
Postbus 110, 4420 AD Kapelle

Moderamen kerkenraad:

aanmelden@pknkapellebiezelinge.nl
Pastoraat:
pastoraat@pknkapellebiezelinge.nl
of gebruik
Contactformulier PASTORAAT

Koster:
koster@pknkapellebiezelinge.nl
06-51183411(vast)
06-41285636 (reserve)

Telefoonnummers met toestemming kosters

Reserveren kerk/zalen:
Via de knop "MOZESKERK"
Vragen? Stuur dan een mail naar

reservering@pknkapellebiezelinge.nl

Diaconie:
diaconie@pknkapellebiezelinge.nl
of gebruik
Contactformulier DIACONIE
Postbus 139, 4420 AD Kapelle

Kerkrentmeesters:

kerkrentmeesters@pknkapellebiezelinge.nl

Kerkrentmeesters Penningmeester
penningm@pknkapellebiezelinge.nl
of gebruik
Contactformulier PENNINGMEESTER
Postbus 110, 4420 AD Kapelle

Ledenadministratie:
leden@pknkapellebiezelinge.nl
of gebruik
Contactformulier LEDENADMINISTRATIE

Auto dienst:
bellen voor zaterdagavond 19:00 uur
Telefoonnummer vindt u in het kerkblad

Kerkbladen Redactie:
triade@pknkapellebiezelinge.nl


Kerkbladen bezorging:
mozeskerk@pknkapellebiezelinge.nl

Communicatieteam:
communicatieteam@pknkapellebiezelinge.nl
of gebruik
Contactformulier COMMUNICATIETEAM

Webmaster:
website@pknkapellebiezelinge.nl


Contactformulier Privacyverklaring
 
terug